Vivax prekės ženklas yra Kroatijos gaminys, Kroatijos rinkoje esantis nuo 2004 m. ir šiandien savo asortimente siūlo daugiau nei 250 įvairių gaminių. Vivax prekės ženklo asortimentas suskirstytas į 6 prekių grupes: Imago (LED televizoriai); Cool (oro kondicionierius); Namai (smulki buitinė technika); Vox (garso, Hi-Fi), Smart (išmanieji telefonai) ir planšetiniai kompiuteriai.

Pagrindinės visų produktų grupių rinkos yra: Kroatija, Serbija, Bosnija ir Hercegovina, Juodkalnija, Kosovas ir Slovėnija. Kitos tam tikrų produktų grupių rinkos yra: Italija, Prancūzija, Vokietija, Lenkija, Slovakija, Čekija, Vengrija, Bulgarija, Rumunija, Švedija, Norvegija, Suomija, Malta, Lietuva, Didžioji Britanija, Albanija ir tolimos Afrikos šalys ir Pietų Amerika.

Vivax oro kondicionieriai yra žinomi kaip aukščiausios kokybės įrenginiai. Be dizaino, galinčio tilpti bet kurioje erdvėje, jie išsiskiria naujausiomis technologijomis, įgalinančiomis pažangų funkcionalumą, o susirūpinę aplinkos apsauga yra vieni ekonomiškiausių oro kondicionierių, kuriuos galima rasti rinkoje. Vivax oro kondicionierius galima valdyti naudojant išmanųjį telefoną net tada, kai esate toli nuo jų.

Malonus, grūdintas ir švarus oras yra pirmoji sąlyga norint jaustis patogiai bet kurioje erdvėje. Tai darant itin svarbus triukšmo lygis, o Vivax kondicionieriai dėl naujausių technologijų pasiekimų prisideda prie itin tylaus vėsinimo ir šildymo veikimo.

Su trejų metų garantija ir garantuotu aptarnavimu Vivax oro kondicionieriai dabar yra GERIAUSIAS PIRKIMO produktas kiekvienam klientui. „Vivax“ siūlo platų oro kondicionierių asortimentą – nuo ​​split sistemų, kelių inverterių sieninių, grindų ir kasetinių sistemų, mobilių oro kondicionierių, iki grindų-lubų ir kanalų komercinių įrenginių. Su Vivax oro kondicionierių asortimentu galime patenkinti visus rinkos poreikius.

Apie Vivax